
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Met zijn zware 385x280mm gietijzeren kookplaat en krachtige 1.8kW element, is de Buffalo aanrecht elektrische griddle een geweldige oplossing voor het succesvol maken van elk ontbijt- of dinerbuffet. Ontworpen om elke service te vereenvoudigen, helpt de Buffalo griddle je om fantastische kookresultaten te bereiken, of je nu een heerlijk ontbijt maakt of verleidelijke afhaalhapjes. Eenvoudige draaiknop temperatuurregeling is zowel responsief als nauwkeurig, waardoor je de precisie hebt om te koken zoals je wilt. Na het kruiden is de duurzame gietijzeren plaat het perfecte kookoppervlak, wat je helpt tijdens je drukke periodes. En als je klaar bent, is de griddle heel gemakkelijk schoon te maken, zodat je snel weer klaar bent voor de volgende service.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Gietijzeren Aanrecht Griddle 1.8Kw |
| Korte omschrijving | 1.8kW. Kookoppervlak: 385x280mm |
| Volledige omschrijving | Met zijn zware 385x280mm gietijzeren kookplaat en krachtige 1.8kW element, is de Buffalo aanrecht elektrische griddle een geweldige oplossing voor het succesvol maken van elk ontbijt- of dinerbuffet. Ontworpen om elke service te vereenvoudigen, helpt de Buffalo griddle je om fantastische kookresultaten te bereiken, of je nu een heerlijk ontbijt maakt of verleidelijke afhaalhapjes. Eenvoudige draaiknop temperatuurregeling is zowel responsief als nauwkeurig, waardoor je de precisie hebt om te koken zoals je wilt. Na het kruiden is de duurzame gietijzeren plaat het perfecte kookoppervlak, wat je helpt tijdens je drukke periodes. En als je klaar bent, is de griddle heel gemakkelijk schoon te maken, zodat je snel weer klaar bent voor de volgende service. |
| Producttype | Grillplaten |
| Afmetingen | 20,3(h) x 43(b) x 32(d)cm |
| Diepte | 320 |
| Hoogte | 203 |
| Breedte | 430 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 1.8 kW |
| Stroomverbruik | 1800 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Ja |
| Temperatuurbereik | 50°C tot 300°C |
| EAN / Barcode | 5050984724633 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 17,5kg |
| Bijpassende knopen | Zware gladde gietijzeren kookoppervlak |
| Unisex pasvorm | Duurzaam zwaar commercieel element |
| Lange mouw | Antislip rubberen voeten voor stabiliteit |
| Klassieke pasvorm | Verborgen verwijderbare lekbak voor eenvoudige reiniging |
| Extra gegevens 5 | Thermische uitschakelapparaat voor veilige werking |
| Extra gegevens 6 | Instelbare temperatuur tot 300C |
| Extra gegevens 7 | Gebruiksvriendelijke draaiknop temperatuurregeling |
| Thermometerzakje en borstzak | Gebruiksvriendelijke draaiknop temperatuurregeling |
| Dubbele sluiting | Verborgen verwijderbare lekbak voor eenvoudige reiniging |
| Omgeslagen manchetten | Zware gietijzeren kookplaat |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cu965_cu966.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cu965_cu966.pdf |