
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Krachtig en betrouwbaar, de Buffalo gietijzeren tafelmodel bakplaat is een uitstekende optie voor keukens die een stevig kookoppervlak op het aanrecht nodig hebben voor drukke ontbijt- of dinerservices. Ontworpen om u te helpen fantastische kookresultaten te behalen, beschikt de bakplaat over een ongelooflijk duurzaam glad gietijzeren oppervlak dat perfect is voor het koken van vlees, groenten, vis en eieren. Met zijn indrukwekkende 2.8kW element kan de bakplaat tot 300°C bereiken - eenvoudig aan te passen met de aan de voorkant gemonteerde thermostaatknop. De dikke gietijzeren plaat helpt ook om de warmte goed vast te houden, waardoor de hersteltijden tussen het koken worden verminderd. Voor tijdbesparend gemak is de Buffalo bakplaat ontworpen om eenvoudig schoon te maken, dankzij de sterke roestvrijstalen basis en verwijderbare druipbak.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Gietijzeren Tafelmodel Bakplaat 2.8Kw |
| Korte omschrijving | 2.8kW. Kookoppervlak: 372 x 367mm |
| Volledige omschrijving | Krachtig en betrouwbaar, de Buffalo gietijzeren tafelmodel bakplaat is een uitstekende optie voor keukens die een stevig kookoppervlak op het aanrecht nodig hebben voor drukke ontbijt- of dinerservices. Ontworpen om u te helpen fantastische kookresultaten te behalen, beschikt de bakplaat over een ongelooflijk duurzaam glad gietijzeren oppervlak dat perfect is voor het koken van vlees, groenten, vis en eieren. Met zijn indrukwekkende 2.8kW element kan de bakplaat tot 300°C bereiken - eenvoudig aan te passen met de aan de voorkant gemonteerde thermostaatknop. De dikke gietijzeren plaat helpt ook om de warmte goed vast te houden, waardoor de hersteltijden tussen het koken worden verminderd. Voor tijdbesparend gemak is de Buffalo bakplaat ontworpen om eenvoudig schoon te maken, dankzij de sterke roestvrijstalen basis en verwijderbare druipbak. |
| Producttype | Grillplaten |
| Afmetingen | 20,3(h) x 43(b) x 44,5(d)cm |
| Diepte | 445 |
| Hoogte | 203 |
| Breedte | 430 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Ja |
| Temperatuurbereik | 50°C tot 300°C |
| EAN / Barcode | 5050984724664 |
| Gewicht | 22,8kg |
| Bijpassende knopen | Zware gladde gietijzeren kookoppervlak |
| Unisex pasvorm | Duurzaam zwaar commercieel element |
| Lange mouw | Antislip rubberen voetjes voor stabiliteit |
| Klassieke pasvorm | Verborgen verwijderbare druipbak voor eenvoudig reinigen |
| Extra gegevens 5 | Thermische uitschakelapparaat voor veilige werking |
| Extra gegevens 6 | Instelbare temperatuur tot 300°C |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cu965_cu966.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cu965_cu966.pdf |