
€ 2,53 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Past op CW305 CW306 DN487 G108
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Handmatige Reset Thermostaat 145°C |
| Korte omschrijving | Past op CW305 CW306 DN487 G108 |
| Producttype | Reserveonderdelen |
| Afmetingen | 2,2(h) x 3,5(b) x 3,5(d)cm |
| Diepte | 35 |
| Hoogte | 22 |
| Breedte | 35 |
| Materiaal | Metaal |
| Productmateriaal | Metaal |
| Hoofdmateriaal | Metaal |
| Spanning | 250V |
| EAN / Barcode | 5050984151057 |
| Gewicht | 4,8g |
| Bijpassende knopen | Model: KSD301-R-G |
| Thermometerzakje en borstzak | 145° |
| Onderdeel of accessoire | Reserveonderdeel |