
€ 1.295,90 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verkort de bereidingstijd van al uw ovengerechten met deze krachtige en eenvoudig te gebruiken heteluchtoven. De deur met dubbel glas biedt superieure efficiëntie en de geventileerde verhitting zorgt voor snelle en gelijkmatige bakresultaten.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo heteluchtoven 100Ltr |
| Korte omschrijving | 2500W | Capaciteit: 4 x GN 1/1 |
| Volledige omschrijving | Verkort de bereidingstijd van al uw ovengerechten met deze krachtige en eenvoudig te gebruiken heteluchtoven. De deur met dubbel glas biedt superieure efficiëntie en de geventileerde verhitting zorgt voor snelle en gelijkmatige bakresultaten. |
| Producttype | Heteluchtovens |
| Inhoud | 100 L | 4x GN 1/1 |
| Afmetingen | 52(h) x 80(b) x 60(d)cm |
| Binnenafmetingen | 48(h) x 57,5(b) x 43,8(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 520 |
| Breedte | 800 |
| Materiaal | RVS & glas |
| Productmateriaal | RVS & glas |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 2.5 kW |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Temperatuurbereik | 50°C tot 250°C |
| EAN / Barcode | 5050984559204 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 43,5kg |
| Bijpassende knopen | Zijwaarts draaiende deur met venster van dubbel glas |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig aan te sluiten - direct klaar voor gebruik |
| Lange mouw | Gelijkmatige hitteverdeling voor consistente resultaten |
| Klassieke pasvorm | Dubbel glas en interne verlichting voor veilig en energiezuinig gebruik |
| Extra gegevens 5 | Het deurvenster, de verlichting en de deurrubbers zijn zo nodig te vervangen |
| Extra gegevens 6 | Korte opwarmtijd |
| Extra gegevens 7 | Uitneembare roosters en roostersteunen |
| Extra gegevens 8 | Temperatuur instelbaar tussen 50-250°C |
| Extra gegevens 9 | Timer instelbaar tussen 1 - 120 minuten |
| Thermometerzakje en borstzak | Gebruiksvriendelijke bediening met timer |
| Dubbele sluiting | Eenvoudig te reinigen RVS constructie |
| Omgeslagen manchetten | Heteluchtverwarming met enkele ventilator |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cw863_cw864.pdf |