
€ 611,04 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
5kW. Voor pannen tot 320mm. Vaste bedrading
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Inductiekookplaat 5kW |
| Korte omschrijving | 5kW. Voor pannen tot 320mm. Vaste bedrading |
| Producttype | Inductie kookplaten |
| Afmetingen | 16,8(h) x 39,8(b) x 51,5(d)cm |
| Diepte | 515 |
| Hoogte | 168 |
| Breedte | 398 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 220-240V |
| EAN / Barcode | 5050984769702 |
| Gewicht | 9,48kg |
| Bijpassende knopen | Sterk, eenvoudig te reinigen roestvrijstalen behuizing |
| Unisex pasvorm | Ultra-sterke keramische glasoppervlakken van 6mm |
| Lange mouw | Duurzame roestvrijstalen behuizing |
| Klassieke pasvorm | Hoge prestaties - 5kW kookvermogen |
| Extra gegevens 5 | Intuïtief digitaal bedieningspaneel |
| Extra gegevens 6 | Panderkenningstechnologie |
| Extra gegevens 7 | Luchtfilter voor betrouwbare werking |
| Extra gegevens 8 | Past op potten en pannen met een diameter van 120-320mm |
| Extra gegevens 9 | Veiliger inductiekoken - geen open vlammen en minder warmteafgifte in de keuken |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | 1-fase |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ht764.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ht764.pdf |