
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gebruiksvriendelijke digitale touchbediening en eenvoudig te reinigen RVS constructie. Voor pannen met een diameter tussen 15-30cm.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo inductiekookplaat met touchbediening 3000W |
| Korte omschrijving | 3000W | Eén ring |
| Volledige omschrijving | Gebruiksvriendelijke digitale touchbediening en eenvoudig te reinigen RVS constructie. Voor pannen met een diameter tussen 15-30cm. |
| Producttype | Inductie kookplaten |
| Afmetingen | 8,4(h) x 33,8(b) x 41,8(d)cm |
| Diepte | 418 |
| Hoogte | 84 |
| Breedte | 338 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 3000 W |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Temperatuurbereik | 60°C tot +240°C |
| EAN / Barcode | 5050984648946 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 6,6kg |
| Bijpassende knopen | Temperatuurbereik 60-240°C |
| Unisex pasvorm | 19 vermogensstanden voor volledige controle over het kookproces |
| Lange mouw | 10 temperatuurinstellingen |
| Klassieke pasvorm | Minimale panafmeting 15cm |
| Extra gegevens 5 | Maximale panafmeting 30cm |
| Extra gegevens 6 | Vergrendelbaar bedieningspaneel |
| Thermometerzakje en borstzak | Direct warm - binnen enkele seconden gebruiksklaar |
| Dubbele sluiting | Sterke RVS constructie |
| Omgeslagen manchetten | 0-180 minuten timer |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_dt825.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_df825.pdf |