
€ 320,64 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Zet binnen enkele minuten een pot heerlijk verse filterkoffie. Het stijlvol vormgegeven ontwerp is geschikt voor front-of-house gebruik. Beschikbaar met RVS of glazen kan. De RVS optie biedt uitstekend temperatuurbehoud en verliest minder dan 2°C per uur. De uitvoering met glazen kan wordt geleverd met 2 hot plates om de koffie warm te houden.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo koffiezetapparaat 1,7Ltr glazen kan |
| Korte omschrijving | 2,1kW | 1,7L | Handmatig vullen |
| Volledige omschrijving | Zet binnen enkele minuten een pot heerlijk verse filterkoffie. Het stijlvol vormgegeven ontwerp is geschikt voor front-of-house gebruik. Beschikbaar met RVS of glazen kan. De RVS optie biedt uitstekend temperatuurbehoud en verliest minder dan 2°C per uur. De uitvoering met glazen kan wordt geleverd met 2 hot plates om de koffie warm te houden. |
| Inhoud | 1,7L |
| Afmetingen | 43,5(h) x 20,5(b) x 38(d)cm |
| Diepte | 380 |
| Hoogte | 435 |
| Breedte | 205 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 2100 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5050984637759 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 5,42kg |
| Bijpassende knopen | Stijlvolle front-of-house optie |
| Unisex pasvorm | Modulair systeem - op zichzelf staand te gebruiken maar ook te combineren met Buffalo enkele of dubbele warmhoudplaten |
| Lange mouw | Twee afzonderlijk in te schakelen warmhoudplaten |
| Klassieke pasvorm | In-bedrijf indicator |
| Extra gegevens 5 | Sterke, gemakkelijk te reinigen RVS constructie |
| Thermometerzakje en borstzak | Handmatig vullen: geen aansluiting op de waterleiding nodig en makkelijk te verplaatsen |
| Dubbele sluiting | Perfecte koffiezet temperatuur |
| Omgeslagen manchetten | Zet 1,7L koffie in minder dan 6 minuten |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zwart & zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cw305.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cw305.pdf |