
€ 389,61 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Zet binnen enkele minuten een pot heerlijk verse filterkoffie. Het stijlvol vormgegeven ontwerp is geschikt voor front-of-house gebruik. Beschikbaar met RVS of glazen kan. De RVS optie biedt uitstekend temperatuurbehoud en verliest minder dan 2°C per uur. De uitvoering met glazen kan wordt geleverd met 2 hot plates om de koffie warm te houden.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo luchtpot filter koffiezetapparaat |
| Korte omschrijving | 1.9kW. 2.3Ltr capaciteit. Automatisch of handmatig vullen |
| Volledige omschrijving | Zet binnen enkele minuten een pot heerlijk verse filterkoffie. Het stijlvol vormgegeven ontwerp is geschikt voor front-of-house gebruik. Beschikbaar met RVS of glazen kan. De RVS optie biedt uitstekend temperatuurbehoud en verliest minder dan 2°C per uur. De uitvoering met glazen kan wordt geleverd met 2 hot plates om de koffie warm te houden. |
| Inhoud | 2,3L |
| Afmetingen | 56,5(h) x 20,5(b) x 20,5(d)cm |
| Diepte | 205 |
| Hoogte | 565 |
| Breedte | 205 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 1900 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5050984637742 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 7,4kg |
| Bijpassende knopen | Zet 2L koffie in minder dan 6 minuten voor efficiëntie |
| Unisex pasvorm | Sterke eenvoudig te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Lange mouw | Zet 2L koffie in minder dan 6 minuten |
| Klassieke pasvorm | Brouw in voortgang indicator |
| Extra gegevens 5 | Sterke eenvoudig te reinigen roestvrijstalen constructie |
| Thermometerzakje en borstzak | Glazen geïsoleerde luchtpot behoudt maximale warmte, verliest minder dan 2°C per uur |
| Dubbele sluiting | Klein, ideaal voor kantoren |
| Omgeslagen manchetten | Kan worden gebruikt als een automatische vulling of handmatige vulling eenheid |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zwart & zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cw306.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cw306.pdf |