
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Past op CP921
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Motor |
| Korte omschrijving | Past op CP921 |
| Producttype | Reserveonderdelen |
| Afmetingen | 11,7(h) x 9,8(b) x 16,5(d)cm |
| Diepte | 165 |
| Hoogte | 117 |
| Breedte | 98 |
| Vermogen (W) | 270 W |
| Spanning | 220V |
| EAN / Barcode | 5050984559488 |
| Gewicht | 4,05kg |