
€ 88,32 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Past op CD277 en CD278
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Motor |
| Korte omschrijving | Past op CD277 en CD278 |
| Producttype | Reserveonderdelen |
| Afmetingen | 14(h) x 11(b) x 11(d)cm |
| Diepte | 110 |
| Hoogte | 140 |
| Breedte | 110 |
| Materiaal | Metaal & kunststof |
| Productmateriaal | Metaal & kunststof |
| Hoofdmateriaal | Metaal |
| Vermogen (W) | 120 W |
| Spanning | 200-240V |
| EAN / Barcode | 5050984225888 |
| Gewicht | 3,38kg |
| Onderdeel of accessoire | Reserveonderdeel |