
€ 20,80 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Past op CY140 CY141
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo PCB |
| Korte omschrijving | Past op CY140 CY141 |
| Producttype | Reserveonderdelen |
| Afmetingen | 3,5(h) x 11,2(b) x 5,5(d)cm |
| Diepte | 55 |
| Hoogte | 35 |
| Breedte | 112 |
| Spanning | 220V |
| EAN / Barcode | 5050984992575 |
| Gewicht | 128g |
| Bijpassende knopen | 220V. 50Hz |