
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Betrouwbare heavy-duty mixers, perfect voor bakkerijen, restaurants kantines en scholen. Volledig metalen behuizing en komlift met hefboommechanisme. Met veiligheidsstop wanneer kom of beschermer niet goed geplaatst zijn. Geleverd met kom, garde, deeghaak en klopper. Vaatwasserbestendige kom.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo planetaire mixer 20L |
| Korte omschrijving | 20L | 1100W | 3 snelheden: 108, 195 en 355rpm |
| Volledige omschrijving | Betrouwbare heavy-duty mixers, perfect voor bakkerijen, restaurants kantines en scholen. Volledig metalen behuizing en komlift met hefboommechanisme. Met veiligheidsstop wanneer kom of beschermer niet goed geplaatst zijn. Geleverd met kom, garde, deeghaak en klopper. Vaatwasserbestendige kom. |
| Producttype | Planetaire mixers<multisep/>Vrijstaande mixers |
| Inhoud | 20 L |
| Afmetingen | 79,4cm(h)x55,8cm(b)x55,8cm |
| Diepte | 558 |
| Hoogte | 794 |
| Breedte | 558 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 1,1kW, 4,8A |
| Stroomverbruik | 1.1 kW |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5050984386879 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 92kg |
| Bijpassende knopen | Krachtige 1,1kW motor |
| Unisex pasvorm | De planetaire draaibeweging zorgt ervoor dat alle ingrediënten goed gemengd worden |
| Lange mouw | Met zware voet voor extra stabiliteit |
| Klassieke pasvorm | Inclusief garde, kneedhaak en klopper |
| Extra gegevens 5 | Overbelasting-/resetschakelaar |
| Extra gegevens 6 | Maximum capaciteit meel: 5kg |
| Extra gegevens 7 | Maximum capaciteit deeg: 8kg |
| Extra gegevens 8 | Reserve draadgarde AF520 op verzoek verkrijgbaar |
| Thermometerzakje en borstzak | Stevige en eenvoudig te reinigen constructie |
| Dubbele sluiting | 20L RVS kom en met hendel te bedienen komlift |
| Omgeslagen manchetten | Eenvoudige druktoetsen en veiligheidsstop |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_gl191.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+mixers.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec+sheet+gl191.pdf |