
€ 370,25 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een unieke, duurzame, ruimtebesparend apparaat. Combineert een krachtige bakplaat met een geïntegreerde grill. Hoge kwaliteit thermostaat, metalen elementen en een RVS bakplaat.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo salamander-grill |
| Korte omschrijving | 3kW. 12A. Breedte: 639 mm |
| Volledige omschrijving | Een unieke, duurzame, ruimtebesparend apparaat. Combineert een krachtige bakplaat met een geïntegreerde grill. Hoge kwaliteit thermostaat, metalen elementen en een RVS bakplaat. |
| Producttype | Salamander grills |
| Afmetingen | 29,2(h) x 63,95(b) x 36,05(d)cm |
| Diepte | 360.5 |
| Hoogte | 292 |
| Breedte | 639.5 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Temperatuurbereik | 50°C tot 300°C |
| EAN / Barcode | 5050984606304 |
| Gewicht | 13,5kg |
| Bijpassende knopen | 3 rekposities - wissel binnen enkele seconden tussen koken en opwarmen |
| Unisex pasvorm | Metalen elementen - veel duurzamer dan tegenhangers van kwarts/glas |
| Lange mouw | Eenvoudig te verwijderen/reinigen roestvrijstalen kruimelladen |
| Klassieke pasvorm | Afneembaar grillrek |
| Extra gegevens 5 | Afneembare bovenste en onderste spatschermen |
| Extra gegevens 6 | Sterke, gemakkelijk schoon te maken roestvrijstalen constructie |
| Extra gegevens 7 | Eenvoudige thermostaatbediening met draaiknop - ongelooflijk eenvoudig te gebruiken |
| Extra gegevens 8 | Temperatuurbereik 100°C tot 300°C |
| Extra gegevens 9 | Timer van 15 minuten voor nauwkeurig koken |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cj753.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cj753.pdf |