
€ 215,85 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
400 W. Geschikt voor 2 flessen
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Sausflesverwarmer |
| Korte omschrijving | 400 W. Geschikt voor 2 flessen |
| Afmetingen | 20,5(h) x 22(d)cm |
| Diepte | 220 |
| Hoogte | 205 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Ja |
| EAN / Barcode | 5050984818394 |
| Gewicht | 3kg |
| Bijpassende knopen | Volledig roestvaststalen binnen- en buitenkant |
| Unisex pasvorm | Zeer veelzijdig - onafhankelijke bediening voor elke fles |
| Lange mouw | Eenvoudige temperatuurregeling met draaiknoppen |
| Klassieke pasvorm | Geschikt voor sausflessen van 1000 ml |
| Extra gegevens 5 | Veilige, stabiele antislip rubberen voetjes |
| Extra gegevens 6 | Eenvoudig in gebruik en schoon te maken |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_jb579.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_jb579.pdf |