
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Modern vormgegeven warmhoudvitrine met gebogen glazen zijkanten en open voorzijde om impulsverkopen te stimuleren. Het compacte, maar toch ruime model is voorzien van displaypanelen voor labels en omdat producten ook op de bodem geplaatst kunnen worden wordt de capaciteit maximaal benut. Eenvoudig te positioneren met behulp van de meegeleverde wieltjes.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo slanke verwarmde multideck |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 220Ltr. Vermogen: 1,65kW |
| Volledige omschrijving | Modern vormgegeven warmhoudvitrine met gebogen glazen zijkanten en open voorzijde om impulsverkopen te stimuleren. Het compacte, maar toch ruime model is voorzien van displaypanelen voor labels en omdat producten ook op de bodem geplaatst kunnen worden wordt de capaciteit maximaal benut. Eenvoudig te positioneren met behulp van de meegeleverde wieltjes. |
| Producttype | Warmhoudvitrines |
| Inhoud | 220 L |
| Afmetingen | 174,2(h) x 49,4(b) x 60(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 1742 |
| Breedte | 494 |
| Materiaal | RVS & glas |
| Productmateriaal | RVS & glas |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5050984637537 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 78kg |
| Bijpassende knopen | Energiebesparende LED-verlichting maximaliseert productzichtbaarheid |
| Unisex pasvorm | Geremde wielen voor eenvoudige positionering en installatie |
| Lange mouw | Gebruiksvriendelijke digitale controller en temperatuuraanduiding |
| Klassieke pasvorm | 3 verstelbare planken en lagere vloerpositie - veel merchandisingruimte |
| Extra gegevens 5 | Temperatuurbereik 30-80°C - geschikt voor een breed scala aan warme etenswaren |
| Extra gegevens 6 | Tijdbesparende gemakkelijk schoon te maken roestvrijstalen constructie |
| Extra gegevens 7 | Eenvoudige plug-and-play werking - geen vaste bedrading vereist |
| Thermometerzakje en borstzak | Digitale temperatuurregelaar met display |
| Dubbele sluiting | 3 schappen en bodemschap |
| Omgeslagen manchetten | Temperatuurbereik 30-80°C |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zwart en RVS |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cw146.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+cw146.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cw146.pdf |