
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze stijlvol vormgegeven lamp is ideaal om snacks, vlees en andere gerechten te presenteren en warm te houden.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo trancheerstation warmtelamp 250W |
| Korte omschrijving | 670mm hoog | 250W | Lamp AG570 afzonderlijk verkrijgbaar |
| Volledige omschrijving | Deze stijlvol vormgegeven lamp is ideaal om snacks, vlees en andere gerechten te presenteren en warm te houden. |
| Producttype | Warmtelampen |
| Afmetingen | 67(h) x 18(b) x 26(d)cm |
| Diepte | 260 |
| Hoogte | 670 |
| Breedte | 180 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Vermogen (W) | 250 W |
| Spanning | 230V |
| EAN / Barcode | 5050984649516 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 14kg |
| Bijpassende knopen | Aantrekkelijke afwerking van gepolijst roestvrij staal - perfect voor de voorzijde van het huis |
| Unisex pasvorm | Stijlvolle verwarming zonder portaal of kookplaten |
| Lange mouw | Let op: kookt geen voedsel - alleen ontworpen voor warmhouden |
| Klassieke pasvorm | Lamp apart verkrijgbaar (AG570) |
| Thermometerzakje en borstzak | Gemakkelijk instelbare kop - focus warmte en licht waar het moet zijn |
| Dubbele sluiting | Eenvoudige installatie - gewoon aansluiten |
| Omgeslagen manchetten | Discrete aan/uit schakelaar - bespaar energie wanneer niet in gebruik |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Geborsteld RVS |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_db455_ja866_ja869.pdf |