
€ 234,73 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
RVS messenkast om kruisbesmetting te voorkomen, steriliseert door middel van UV licht. Kenmerken: instelbare tijdklok en transparante deur. Wandmontage.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo UV-messensterilisator Capaciteit van 14 messen |
| Korte omschrijving | Gemonteerd aan de muur. 20W |
| Volledige omschrijving | RVS messenkast om kruisbesmetting te voorkomen, steriliseert door middel van UV licht. Kenmerken: instelbare tijdklok en transparante deur. Wandmontage. |
| Producttype | Messensterilisators |
| Afmetingen | 60(h) x 51(b) x 15(d)cm |
| Diepte | 150 |
| Hoogte | 600 |
| Breedte | 510 |
| Materiaal | RVS 430 |
| Productmateriaal | RVS 430 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Stroomverbruik | 20 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5050984605888 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 7,7kg |
| Bijpassende knopen | Tijdbesparende, gemakkelijk schoon te maken roestvrijstalen constructie |
| Unisex pasvorm | Ingebouwde timer - snelle melding wanneer de inhoud klaar is |
| Lange mouw | Grote capaciteit - ruimte voor maximaal 14 typische keukenmessen |
| Klassieke pasvorm | Afsluitbaar voor extra veiligheid |
| Extra gegevens 5 | Automatische uitschakeling wanneer de cyclus is voltooid, helpt de bedrijfskosten te verlagen |
| Extra gegevens 6 | Wandmontage voor gemakkelijke toegang en veilige plaatsing |
| Thermometerzakje en borstzak | Instelbare timer |
| Dubbele sluiting | Uitneembaar messenrek |
| Omgeslagen manchetten | Veiligheidsschakelaar op de deur |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cj306.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cj306.pdf |