
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Met de Buffalo vacumeermachine vacumeert en sealt u eenvoudig porties voedsel, perfect voor bereiding in een sous-vide.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo vacumeermachine 9L 80mm diep |
| Korte omschrijving | 630W | 9L | Sealt zakken tot 300mm |
| Volledige omschrijving | Met de Buffalo vacumeermachine vacumeert en sealt u eenvoudig porties voedsel, perfect voor bereiding in een sous-vide. |
| Producttype | Vacumeerapparaten |
| Afmetingen | 36,6(h) x 42,5(b) x 35,9(d)cm |
| Diepte | 359 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Vermogen (W) | 630 W |
| Spanning | 220-240V |
| EAN / Barcode | 5050984669101 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 22,3kg |
| Bijpassende knopen | 80mm diepe kamer |
| Unisex pasvorm | Sealbreedte 30cm |
| Lange mouw | Drukmeter eenvoudig af te lezen |
| Klassieke pasvorm | Transparant venster om de voortgang te monitoren |
| Extra gegevens 5 | Geschikt voor vacumeerzakken met en zonder reliëf - zie accessoires |
| Extra gegevens 6 | Digitaal bedieningspaneel en timer |
| Thermometerzakje en borstzak | Met klem om de vacumeerzak vast te zetten |
| Dubbele sluiting | Sealtijd in te stellen tussen 3-9 seconden |
| Omgeslagen manchetten | Directe druk in pomp -29.7±0.5% |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_dk208.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_dk208.pdf |