
€ 1.456,83 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
800W. Capaciteit: 9Ltr. Max zakbreedte: 300mm
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Vacuümverpakkingsmachine met Oliepomp 9Ltr |
| Korte omschrijving | 800W. Capaciteit: 9Ltr. Max zakbreedte: 300mm |
| Producttype | Vacumeerapparaten |
| Afmetingen | 36,6(h) x 35,9(b) x 42,5(d)cm |
| Diepte | 425 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 220-240V |
| EAN / Barcode | 5050984607431 |
| Gewicht | 22,1kg |
| Bijpassende knopen | Smart Vac - detecteert automatisch vacuümvereisten |
| Unisex pasvorm | Krachtige oliepomp voor snel en effectief vacuümeren en minder lawaai |
| Lange mouw | Dubbele sealdraden voor betrouwbaardere afdichting |
| Klassieke pasvorm | Gebruiksvriendelijk zakklemdesign |
| Extra gegevens 5 | Drukmeter - duidelijk overzicht van de vacuümvoortgang |
| Extra gegevens 6 | Marineerfunctie |
| Extra gegevens 7 | Kan ook handmatig worden gebruikt indien gewenst |
| Extra gegevens 8 | Sterke, eenvoudig te reinigen roestvrijstalen behuizing |
| Extra gegevens 9 | Let op: vereist vacuümpompolie (apart verkocht - AU170) |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ht497.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ht497.pdf |