
€ 531,18 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Of het nu wordt gebruikt voor zelfbediening of bijgestaan serviceruimtes, de Buffalo voedselverwarmer met galerij is een geweldige oplossing voor het op serveertemperaturen houden van voedsel gedurende langere perioden. Een uitstekende combinatie van stijlvol ontwerp met sterke commerciële constructie, de voedselverwarmer is buitengewoon eenvoudig te gebruiken en bevat onafhankelijke bedieningselementen voor elk van de twee verwarmingsplaten en bovenliggende warmte lampen. Selecteer eenvoudig een temperatuur (tussen 35°C en 85°C), en laat de Buffalo voedselverwarmer de rest doen. En zodra de service voorbij is, is de verwarmer buitengewoon eenvoudig schoon te maken - een geweldige kleine functie voor het besparen van wat tijd. Dit model beschikt over drie platen met bovenliggende lampen en kan tot volledige (1/1GN) gastronorm voedselbakken tegelijkertijd bevatten.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Voedselverwarmer Met Galerij 3X GN 1/1 |
| Korte omschrijving | 1.5kW. 3 lampen. Bevat 3x 1/1GN |
| Volledige omschrijving | Of het nu wordt gebruikt voor zelfbediening of bijgestaan serviceruimtes, de Buffalo voedselverwarmer met galerij is een geweldige oplossing voor het op serveertemperaturen houden van voedsel gedurende langere perioden. Een uitstekende combinatie van stijlvol ontwerp met sterke commerciële constructie, de voedselverwarmer is buitengewoon eenvoudig te gebruiken en bevat onafhankelijke bedieningselementen voor elk van de twee verwarmingsplaten en bovenliggende warmte lampen. Selecteer eenvoudig een temperatuur (tussen 35°C en 85°C), en laat de Buffalo voedselverwarmer de rest doen. En zodra de service voorbij is, is de verwarmer buitengewoon eenvoudig schoon te maken - een geweldige kleine functie voor het besparen van wat tijd. Dit model beschikt over drie platen met bovenliggende lampen en kan tot volledige (1/1GN) gastronorm voedselbakken tegelijkertijd bevatten. |
| Producttype | Warmhoudvitrines |
| Afmetingen | 56,7(h) x 103,6(b) x 50,1(d)cm |
| Diepte | 501 |
| Hoogte | 567 |
| Breedte | 1036 |
| Materiaal | RVS & glas |
| Productmateriaal | RVS & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5050984769610 |
| Gewicht | 16,3kg |
| Bijpassende knopen | Sterke en duurzame roestvrijstalen behuizing |
| Unisex pasvorm | Instelbaar Temperatuurbereik 35-85°C |
| Lange mouw | 3 rode infraroodlampen met onafhankelijke bediening |
| Klassieke pasvorm | Sterke keramische verwarmde basis met onafhankelijke temperatuurregeling |
| Extra gegevens 5 | Modern aantrekkelijk ontwerp perfect voor klantgerichte gebieden |
| Extra gegevens 6 | Tijdbesparend eenvoudig schoon te maken ontwerp |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ht761.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ht760_ht761.pdf |