
€ 444,06 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Of het nu wordt gebruikt voor zelfbediening of bediende servicegebieden, de Buffalo voedselverwarmer met portaal is een geweldige oplossing om voedsel op serveertemperaturen voor langere perioden te houden. Een voortreffelijke combinatie van stijlvol ontwerp met sterke commerciële constructie, de voedselverwarmer is uitzonderlijk eenvoudig te gebruiken en bevat onafhankelijke bedieningselementen voor elk van de twee verwarmingsplaten en overhead verwarmingslampen. Selecteer eenvoudig een temperatuur (ergens tussen 35°C en 85°C), en laat de Buffalo voedselverwarmer de rest doen. En zodra de service voorbij is, is de verwarmer uitzonderlijk eenvoudig schoon te maken - een geweldig klein kenmerk om wat tijd te besparen. Dit model beschikt over twee platen met overheadlampen en kan tot volledige maat (1/1GN) gastronorm voedselbakken tegelijk herbergen.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo Voedselverwarmer Met Portaal 2X GN 1/1 |
| Korte omschrijving | 1kW. 2 lampen. Houdt 2x 1/1GN vast |
| Volledige omschrijving | Of het nu wordt gebruikt voor zelfbediening of bediende servicegebieden, de Buffalo voedselverwarmer met portaal is een geweldige oplossing om voedsel op serveertemperaturen voor langere perioden te houden. Een voortreffelijke combinatie van stijlvol ontwerp met sterke commerciële constructie, de voedselverwarmer is uitzonderlijk eenvoudig te gebruiken en bevat onafhankelijke bedieningselementen voor elk van de twee verwarmingsplaten en overhead verwarmingslampen. Selecteer eenvoudig een temperatuur (ergens tussen 35°C en 85°C), en laat de Buffalo voedselverwarmer de rest doen. En zodra de service voorbij is, is de verwarmer uitzonderlijk eenvoudig schoon te maken - een geweldig klein kenmerk om wat tijd te besparen. Dit model beschikt over twee platen met overheadlampen en kan tot volledige maat (1/1GN) gastronorm voedselbakken tegelijk herbergen. |
| Producttype | Warmhoudvitrines |
| Afmetingen | 56,7(h) x 69,9(b) x 50,1(d)cm |
| Diepte | 501 |
| Hoogte | 567 |
| Breedte | 699 |
| Materiaal | RVS & glas |
| Productmateriaal | RVS & glas |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5050984769580 |
| Gewicht | 11,8kg |
| Bijpassende knopen | Sterke en duurzame roestvrijstalen behuizing |
| Unisex pasvorm | Instelbaar temperatuurbereik 35-85°C |
| Lange mouw | 2 rode infraroodlampen met onafhankelijke bediening |
| Klassieke pasvorm | Sterke keramische verwarmde basis met onafhankelijke temperatuurregeling |
| Extra gegevens 5 | Modern aantrekkelijk ontwerp perfect voor klantgerichte gebieden |
| Extra gegevens 6 | Tijdbesparend eenvoudig te reinigen ontwerp |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ht760.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ht760_ht761.pdf |