
€ 543,28 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Tafelmodel warmhoudvitrine met aan 4 zijden glas en gebogen glazen voorzijde. De klapdeur aan de achterzijde maakt deze vitrine ideaal voor front of house uitstalling van warme broodjes of allerlei andere snacks. Verstelbare temperatuur van 30° tot 90°C.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo warmhoudvitrine 45L 37,6(h) x 55,4(b) x 37,6(d)cm |
| Korte omschrijving | 800W. 2 roosters. Capaciteit: 45L. |
| Volledige omschrijving | Tafelmodel warmhoudvitrine met aan 4 zijden glas en gebogen glazen voorzijde. De klapdeur aan de achterzijde maakt deze vitrine ideaal voor front of house uitstalling van warme broodjes of allerlei andere snacks. Verstelbare temperatuur van 30° tot 90°C. |
| Producttype | Warmhoudvitrines |
| Inhoud | 45 L |
| Afmetingen | 37,6(h) x 55,4(b) x 37,6(d)cm |
| Diepte | 376 |
| Hoogte | 376 |
| Breedte | 554 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Stroomverbruik | 800 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Temperatuurbereik | +30°C tot +90°C |
| Leveranciersreferentie | RTR-45L |
| EAN / Barcode | 5050984424618 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 14,4kg |
| Bijpassende knopen | Eenvoudig te reinigen constructie |
| Unisex pasvorm | Glazen deuren aan de achterzijde |
| Lange mouw | 2 roosters |
| Klassieke pasvorm | De uitneembare waterbak voorkomt dat producten uitdrogen |
| Extra gegevens 5 | De uitneembare kruimellade is eenvoudig te reinigen |
| Thermometerzakje en borstzak | 4 glazen zijden zorgen ervoor dat de producten goed zichtbaar zijn |
| Dubbele sluiting | Gebogen glazen voorzijde |
| Omgeslagen manchetten | Temperatuurbereik van 30°C tot 90°C |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+ck916.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+ck916.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec+sheet+ck916.pdf |