
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Perfect voor in kantines, scholen, cafés en verzorgingshuizen. Met schuifdeuren voor eenvoudige toegang en een regelbare temperatuur van 30°C tot 90°C.
| Brand | Buffalo |
| Productnaam | Buffalo warmhoudvitrine 68L |
| Korte omschrijving | Vermogen: 800W. Capaciteit: 6x GN 1/3. |
| Volledige omschrijving | Perfect voor in kantines, scholen, cafés en verzorgingshuizen. Met schuifdeuren voor eenvoudige toegang en een regelbare temperatuur van 30°C tot 90°C. |
| Producttype | Warmhoudvitrines |
| Inhoud | 68 L |
| Afmetingen | 33,6(h) x 112,7(b) x 42(d)cm |
| Diepte | 420 |
| Hoogte | 336 |
| Breedte | 1127 |
| Materiaal | Kunststof & glas |
| Productmateriaal | Kunststof & glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5050984576126 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 22kg |
| Bijpassende knopen | Eenvoudig te reinigen RVS en gemaakt van glas |
| Unisex pasvorm | Gemakkelijk toegankelijke schuifdeuren achter |
| Lange mouw | Ruimte voor 6 GN 1/3 bakken met een diepte van 40mm. |
| Thermometerzakje en borstzak | Helemaal rondom glas zodat de inhoud uitstekend zichtbaar is |
| Dubbele sluiting | Gebogen glazen voorkant |
| Omgeslagen manchetten | Instelbaar temperatuurbereik van 30°C tot 90°C |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cw148.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+cw147+cw148.pdf |