
€ 23,22 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Voor borden, kommen, dienbladen en borddeksels bieden de Cambro Camrack pin- en dienbladrekken veilige, duurzame bescherming tijdens het wassen en drogen. Veilig voor commerciële vaatwassers, het duurzame ontwerp is bestand tegen chemicaliën en hoge tempe
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro Bordrek Met Pinnen (B2B) |
| Korte omschrijving | 9x9 rij pinrek |
| Volledige omschrijving | Voor borden, kommen, dienbladen en borddeksels bieden de Cambro Camrack pin- en dienbladrekken veilige, duurzame bescherming tijdens het wassen en drogen. Veilig voor commerciële vaatwassers, het duurzame ontwerp is bestand tegen chemicaliën en hoge tempe |
| Producttype | Bordenstapelaars |
| Afmetingen | 59,8424(h) x 51,3842(b) x 51,054(d)cm |
| Diepte | 510.54 |
| Hoogte | 598.424 |
| Breedte | 513.842 |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Productmateriaal | Polypropyleen |
| Temperatuurbereik | +93,3°C |
| EAN / Barcode | 99511330720 |
| Gewicht | 2,05kg |
| Bijpassende knopen | Ontworpen om verschillende maten borden, kommen, dienbladen en borddeksels te wassen |
| Unisex pasvorm | Standaard pinrekken bevatten 18 borden van 25,4 cm, 12 borden van 30,5 cm, 27 borden van 19 cm, 9 dienbladen van 36 x 46 cm |
| Lange mouw | Duurzame constructie is bestand tegen chemicaliën en hoge temperaturen tot 93,3°C |
| Klassieke pasvorm | Voorzien van ergonomische handgrepen voor veilig en comfortabel dragen |
| Extra gegevens 5 | Gladgeslepen bovenrand zorgt voor snel en stabiel stapelen met full size rekken |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Grijs |