
€ 29,63 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stevige, gladde dienbladen. Schok-, breuk-, kras- en vlekbestendig. Bestand tegen temperaturen tussen -10°C en 100°C.
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro Camtray glasvezel dienblad zwart 45,7cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: glasvezel. Afmeting: 45,7(b)x35,5(d)cm. |
| Volledige omschrijving | Stevige, gladde dienbladen. Schok-, breuk-, kras- en vlekbestendig. Bestand tegen temperaturen tussen -10°C en 100°C. |
| Producttype | Dienbladen |
| Afmetingen | 45,7(b) x 35,5(d)cm |
| Diepte | 355 |
| Breedte | 457 |
| Materiaal | Glasvezel |
| Productmateriaal | Glasvezel |
| Hoofdmateriaal | Vezelglas |
| Temperatuurbereik | -10°C tot +100°C |
| EAN / Barcode | 099511118632 |
| Gewicht | 690g |
| Bijpassende knopen | Gemaakt van robuuste glasvezels, met verstevigde randen |
| Unisex pasvorm | Lichtgewichte constructie voor optimaal draaggemak |
| Lange mouw | Stevig - buigt niet door onder het gewicht van zwaar tafelgerei |
| Klassieke pasvorm | Glasvezels maken het blad sterker, duurzamer en lichter dan kunststof alternatieven |
| Extra gegevens 5 | Bestand tegen temperaturen tussen -10°C tot 100°C |
| Extra gegevens 6 | Zeer schok- en krasbestendig |
| Extra gegevens 9 | Wordt per stuk verkocht |
| Thermometerzakje en borstzak | Vlek- en geurbestendig |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Met stapelpunten |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fdm780_dm781_dm782_dm783_s440_careguide.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fdm780_dm781_dm782_dm783_s440_careguide.pdf |