
€ 111,31 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Hoge kwaliteit anti-slip dienbladen gemaakt van stevig glasvezel met een duurzaam rubberen oppervlak. Bestand tegen temperaturen tussen -10°C en 100°C. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro Camtread ovaal dienblad zwart 60 x 73cm |
| Korte omschrijving | 60 x 73cm |
| Volledige omschrijving | Hoge kwaliteit anti-slip dienbladen gemaakt van stevig glasvezel met een duurzaam rubberen oppervlak. Bestand tegen temperaturen tussen -10°C en 100°C. Vaatwasserbestendig. |
| Producttype | Dienbladen |
| Afmetingen | 60(h)cm |
| Hoogte | 600 |
| Leveranciersreferentie | 2900CT110 |
| EAN / Barcode | 099511141548 |
| Gewicht | 1,99kg |
| Bijpassende knopen | Vaatwasserbestendig anti-slip dienblad |
| Unisex pasvorm | Het anti-slip oppervlak voorkomt dat glazen en borden gaan schuiven |
| Lange mouw | Zware kwaliteit glasvezel |
| Klassieke pasvorm | NSF gecertificeerd |
| Extra gegevens 9 | Cambro productcode: 2900CT110 |
| Thermometerzakje en borstzak | Ideaal voor horeca, room service en buffetten |
| Dubbele sluiting | De ovale vorm is een efficiënte oplossing voor zwaardere belastingen |
| Omgeslagen manchetten | Stapelbaar met kleine voetjes voor luchtcirculatie |