
€ 22,74 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Zeer sterke transparante GN bakken om voedsel in te bewaren, bereiden en te serveren.
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro Camwear GN 2/4 gastronormbak zwart |
| Korte omschrijving | GN 2/4 | 100mm diep |
| Volledige omschrijving | Zeer sterke transparante GN bakken om voedsel in te bewaren, bereiden en te serveren. |
| Producttype | GN bakken |
| Afmetingen | 10,16(h) x 53(b)cm |
| Hoogte | 101.6 |
| Breedte | 530 |
| Leveranciersreferentie | 24LPCW110 |
| EAN / Barcode | 099511325948 |
| Gewicht | 500g |
| Bijpassende knopen | GN 2/4 10cm, vaatwasserbestendig |
| Unisex pasvorm | Het anti-kleef materiaal vermindert de hoeveelheid afval |
| Lange mouw | De textuur op de bodem voorkomt krassen |
| Klassieke pasvorm | Stapelbaar, dus compact op te slaan |
| Extra gegevens 5 | Temperatuurbestendig tussen -40° en +99°C |
| Extra gegevens 6 | Bestand tegen vlekken, chemicaliën en geuren |
| Extra gegevens 9 | Cambro productcode: 24LPCW110 |
| Thermometerzakje en borstzak | Vrijwel onbreekbaar Camwear materiaal |
| Dubbele sluiting | Uniforme 1,27cm rand past naadloos in saladettes en koelvitrines |
| Omgeslagen manchetten | Voorzien van handige maataanduiding |
| GN-maat | GN 1/2 |