
€ 21,16 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stevige, gladde dienbladen. Schok-, breuk-, kras- en vlekbestendig. Bestand tegen temperaturen tussen -10°C en 100°C.
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro epictread glasvezel rechthoekig antislip dienblad groen 415mm |
| Korte omschrijving | Afmeting: 415(B) x 305(D)mm |
| Volledige omschrijving | Stevige, gladde dienbladen. Schok-, breuk-, kras- en vlekbestendig. Bestand tegen temperaturen tussen -10°C en 100°C. |
| Producttype | Dienbladen |
| Afmetingen | 41,5(b) x 30,5(d)cm |
| Diepte | 305 |
| Breedte | 415 |
| Materiaal | Glasvezel |
| Productmateriaal | Glasvezel |
| Hoofdmateriaal | Vezelglas |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +80°C |
| EAN / Barcode | 99511191758 |
| Gewicht | 480g |
| Bijpassende knopen | Het antislipoppervlak biedt een stevige grip op nat serviesgoed en glazen, zodat u er veilig mee kunt werken |
| Unisex pasvorm | Vaatwasmachinebestendig op hoge temperatuur tot 3 keer per dag |
| Lange mouw | Temperatuurbestendig van -40°C tot 80°C - perfect voor het meenemen van warm en koud serviesgoed |
| Klassieke pasvorm | Ideaal voor zowel personeel als klanten in snelle eetomgevingen |
| Extra gegevens 5 | Per stuk verkocht |
| Extra gegevens 9 | Cambro-artikelnummer: 1216ET206 |
| Thermometerzakje en borstzak | Lichtgewicht glasvezelconstructie maakt moeiteloos dragen mogelijk |
| Dubbele sluiting | Stevig materiaal voorkomt buigen bij het dragen van zwaar serviesgoed |
| Omgeslagen manchetten | Stapelnokken zorgen ervoor dat de trays veilig op hun plaats worden gestapeld en zorgen voor een goede luchtstroom voor een snelle droging |
| Kleur | Groen |
| Kleur (CSV) | Donkergroen |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fdm780_dm781_dm782_dm783_s440_careguide.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fdm780_dm781_dm782_dm783_s440_careguide.pdf |