
€ 17,90 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stevige, gladde dienbladen. Schok-, breuk-, kras- en vlekbestendig. Bestand tegen temperaturen tussen -10°C en 100°C.
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro epictread glasvezel rechthoekig antislip dienblad zwart 350mm |
| Korte omschrijving | Afmeting: 350(B) x 270(D)mm |
| Volledige omschrijving | Stevige, gladde dienbladen. Schok-, breuk-, kras- en vlekbestendig. Bestand tegen temperaturen tussen -10°C en 100°C. |
| Producttype | Dienbladen |
| Afmetingen | 35(b) x 27(d)cm |
| Diepte | 270 |
| Hoogte | 21 |
| Breedte | 350 |
| Materiaal | Glasvezel |
| Productmateriaal | Glasvezel |
| Hoofdmateriaal | Vezelglas |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +80°C |
| EAN / Barcode | 099511191666 |
| Gewicht | 380g |
| Bijpassende knopen | Het antislipoppervlak voorkomt dat nat serviesgoed en glazen wegglijden |
| Unisex pasvorm | Lichtgewicht glasvezelconstructie is gemakkelijk te dragen |
| Lange mouw | Zal niet buigen of buigen bij het dragen van zware lasten |
| Klassieke pasvorm | Stapelnokken zorgen voor een goede luchtstroom voor een snelle droging bij het stapelen |
| Extra gegevens 5 | Ideaal voor zowel personeel als klanten in snelle eetomgevingen |
| Extra gegevens 6 | Per stuk verkocht |
| Extra gegevens 9 | Individueel verkocht |
| Thermometerzakje en borstzak | Lichtgewichte, glasvezel constructie voor optimaal draaggemak |
| Dubbele sluiting | Stevig - buigt niet door onder het gewicht van zwaar tafelgerei |
| Omgeslagen manchetten | Cambro-artikelnummer: 1014ET110 |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fdm780_dm781_dm782_dm783_s440_careguide.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fdm780_dm781_dm782_dm783_s440_careguide.pdf |