
€ 555,38 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Zeer stevige regaalwagens in GN 1/1 of GN 1/2 afmeting.
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro GN 1/1 regaalwagen 18 etages |
| Korte omschrijving | Capaciteit: tot 18x 1/1GN. Model: UGNPR11F18 |
| Volledige omschrijving | Zeer stevige regaalwagens in GN 1/1 of GN 1/2 afmeting. |
| Producttype | Regaalwagens |
| Afmetingen | 170,7(h) x 43,8(b) x 73(d)cm |
| Diepte | 730 |
| Hoogte | 1707 |
| Breedte | 438 |
| Materiaal | Composiet |
| Productmateriaal | Composiet |
| EAN / Barcode | 099511089840 |
| Gewicht | 60,00kg |
| Bijpassende knopen | Levenslange garantie tegen roest en corrosie |
| Unisex pasvorm | Geschikt voor maximaal 18 GN 1/1 65 mm diepe pannen |
| Lange mouw | Geschikt voor GN 1/2 en 1/3 pannen |
| Klassieke pasvorm | 340 kg draagvermogen |
| Extra gegevens 5 | 45 kg per railset capaciteit |
| Extra gegevens 6 | Bovenframe accepteert voedselpannen om de inhoud eronder te beschermen |
| Extra gegevens 7 | Verminder metaal-op-metaalgeluid en slijtage |
| Extra gegevens 8 | Inclusief totale vergrendeling 127 mm zwenkwielen |
| Thermometerzakje en borstzak | Brede railafstand van 76 mm voor verschillende pandieptes (65 mm tot 203 mm) |
| Dubbele sluiting | Panstops van 3 mm aan railuiteinden voor stabiliteit |
| Omgeslagen manchetten | Composietrails accepteren pannen uit een oven van 200°C |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Gespikkeld Grijs |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Geschikt voor | Binnengebruik |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_cambro_carts.pdf |