
€ 76,22 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
530 x 325mm
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro H-Pan Hoge Warmte 1/1 Gastronorm Voedselpan |
| Korte omschrijving | Warmtepan 1/1 GN. Bestand tegen -40 tot 190°C, vaatwasmachinebestendig |
| Volledige omschrijving | 530 x 325mm |
| Afmetingen | 6,5(h) x 53(b)cm |
| Hoogte | 65 |
| Breedte | 530 |
| EAN / Barcode | 099511337965 |
| Gewicht | 960g |
| Bijpassende knopen | Ideaal voor warme, gehavende en krokante gerechten bij hoge temperaturen |
| Unisex pasvorm | Versterkte getextureerde handvat(en) inclusief vingergreep |
| Lange mouw | Doorschijnend amber biedt gemakkelijke inventaris in één oogopslag |
| Klassieke pasvorm | Bestand tegen 40 °F tot 375 °F (-40 °C tot 190 °C) |
| Extra gegevens 5 | Afvoergaten in het handvat zorgen voor een snelle droging |
| Extra gegevens 6 | NSF vermeld |
| Extra gegevens 9 | Cambro productcode: 12HPH150 |
| Thermometerzakje en borstzak | Kies je perfecte pasvorm met een of twee handvatontwerpen |
| Dubbele sluiting | 6,5 cm diepe pan past op alle toonaangevende producthouders (PHU) |
| Omgeslagen manchetten | Platte basis zorgt voor maximaal contact met het verwarmingselement |