
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
94HPU150. 176x108mm
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro Hoge Hitte Polycarbonaat 1/9 Gastronorm 100mm |
| Korte omschrijving | 94HPU150. 176x108mm |
| Producttype | GN bakken |
| Afmetingen | 10(h)cm |
| Diepte | 176 |
| Hoogte | 100 |
| Breedte | 108 |
| EAN / Barcode | 099511265800 |
| Gewicht | 120g |
| Bijpassende knopen | Ga van snel invriezen naar opwarmen in dezelfde pan |
| Unisex pasvorm | Verkrijgbaar in verschillende andere GN-formaten |
| Lange mouw | Bestand tegen -40°C tot 190°C |
| Klassieke pasvorm | Vaatwasmachinebestendig |
| Extra gegevens 5 | NSF Gecertificeerd |
| Extra gegevens 6 | BPA-vrij |
| Extra gegevens 7 | Translucente amberkleur voor gemakkelijke identificatie |
| Extra gegevens 8 | BPA-vrij |
| Extra gegevens 9 | Vlek- en geurresistent voor dagelijks gebruik |
| Kleur | Geel |
| Kleur (CSV) | Amber |