
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
20HPCHU150. 265x325mm
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro Hoog Hitte Polycarbonaat 1/2 Gastronorm Deksel met Handgreep |
| Korte omschrijving | 20HPCHU150. 265x325mm |
| Producttype | GN bakken |
| Afmetingen | 0,5(h)cm |
| Diepte | 325 |
| Hoogte | 5 |
| Breedte | 265 |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Productmateriaal | Polycarbonaat |
| EAN / Barcode | 99511265541 |
| Gewicht | 890g |
| Bijpassende knopen | Zeer duurzaam ontwerp - geweldige bescherming voor uw Hoog Hitte H-Pans |
| Unisex pasvorm | Weersta -40°C tot 190°C |
| Lange mouw | Doorschemende amberkleur voor gemakkelijke identificatie |
| Klassieke pasvorm | Vlek en geur bestendig voor dagelijks gebruik |
| Extra gegevens 5 | Vaatwasser veilig |
| Extra gegevens 6 | NSF Geregistreerd |
| Extra gegevens 7 | BPA Vrij |
| Kleur | Geel |
| Kleur (CSV) | Amber |