
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
40HPCU150. 265x162mm
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro Hoogwarmte Polycarbonaat 1/4 Gastronorm Deksel |
| Korte omschrijving | 40HPCU150. 265x162mm |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | GN bakken |
| Afmetingen | 0,5(h)cm |
| Diepte | 265 |
| Hoogte | 5 |
| Breedte | 162 |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Productmateriaal | Polycarbonaat |
| EAN / Barcode | 099511327959 |
| Gewicht | 128g |
| Bijpassende knopen | Zeer duurzaam ontwerp - geweldige bescherming voor uw Hoogwarmte H-Pans |
| Unisex pasvorm | Weerstaat -40°C tot 190°C |
| Lange mouw | Doorslaande amberkleur voor gemakkelijke identificatie |
| Klassieke pasvorm | Vlek- en geur resistant voor dagelijks gebruik |
| Extra gegevens 5 | Vaatwasserbestendig |
| Extra gegevens 6 | NSF Geregistreerd |
| Extra gegevens 7 | BPA Vrij |
| Kleur | Geel |
| Kleur (CSV) | Amber |