
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
40HPCHU150. 265x162mm
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro Polycarbonaat Hittebestendig 1/4 Gastronorm deksel met handvat |
| Korte omschrijving | 40HPCHU150. 265x162mm |
| Producttype | GN bakken |
| Afmetingen | 0,5(h)cm |
| Diepte | 265 |
| Hoogte | 5 |
| Breedte | 162 |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Productmateriaal | Polycarbonaat |
| EAN / Barcode | 099511265701 |
| Gewicht | 166g |
| Bijpassende knopen | Zeer duurzaam ontwerp - geweldige bescherming voor uw hittebestendige H-Pans |
| Unisex pasvorm | Bestand tegen -40°C tot 190°C |
| Lange mouw | Doorzichtige amberkleur voor gemakkelijke identificatie |
| Klassieke pasvorm | Vlek- en geurresistent voor dagelijks gebruik |
| Extra gegevens 5 | Vaatwasmachinebestendig |
| Extra gegevens 6 | NSF genoteerd |
| Extra gegevens 7 | BPA-vrij |
| Kleur | Geel |
| Kleur (CSV) | Amber |