
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
32HPU150. 325x176mm
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro Polycarbonaat Hoge Hitte 1/3 Gastronorm 65mm |
| Korte omschrijving | 32HPU150. 325x176mm |
| Producttype | GN bakken |
| Afmetingen | 6,5(h)cm |
| Diepte | 325 |
| Hoogte | 65 |
| Breedte | 176 |
| EAN / Barcode | 099511265657 |
| Gewicht | 313g |
| Bijpassende knopen | Ga van schokvriezen naar opnieuw verhitten in dezelfde pan |
| Unisex pasvorm | Verkrijgbaar in verschillende andere GN maten |
| Lange mouw | Bestendig tegen -40°C tot 190°C |
| Klassieke pasvorm | Vaatwasserbestendig |
| Extra gegevens 5 | NSF Gecertificeerd |
| Extra gegevens 6 | BPA Vrij |
| Extra gegevens 7 | Doorsnede amberkleur voor gemakkelijke identificatie |
| Extra gegevens 8 | BPA Vrij |
| Extra gegevens 9 | Vlek- en geurresistent voor dagelijks gebruik |
| Kleur | Geel |
| Kleur (CSV) | Amber |