
€ 29,63 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze deegkratten zijn de perfecte alles-in-één oplossing voor het opslaan, vervoeren, laten rijzen en koelen van pizzadeeg.
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro polyethyleen pizza deegkrat 60x40x7cm |
| Korte omschrijving | 60x40x7cm |
| Volledige omschrijving | Deze deegkratten zijn de perfecte alles-in-één oplossing voor het opslaan, vervoeren, laten rijzen en koelen van pizzadeeg. |
| Producttype | Bakken |
| Afmetingen | 7(h) x 60(b) x 40(d)cm |
| Diepte | 400 |
| Hoogte | 70 |
| Breedte | 600 |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productmateriaal | Polyethyleen |
| Temperatuurbereik | -30°C tot +70°C |
| EAN / Barcode | 099511086481 |
| Gewicht | 470g |
| Bijpassende knopen | Alles-in-één oplossing om pizzadeeg te vervoeren, te laten rijzen en te koelen |
| Unisex pasvorm | Vaatwasserbestendig |
| Lange mouw | Stapelbaar |
| Klassieke pasvorm | Voedselveilig polyethyleen |
| Extra gegevens 5 | Deksel FS330 afzonderlijk verkrijgbaar |
| Extra gegevens 9 | Cambro productcode: DB60407148 |
| Thermometerzakje en borstzak | Houdt deeg vers en voorkomt uitharden |
| Dubbele sluiting | Stoot-, vlek- en chemicaliënbestendig materiaal |
| Omgeslagen manchetten | Bestand tegen temperaturen van -30 tot +70°C |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_cambro_pizza_box.pdf |