
€ 4.485,46 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Duurzaam schuim geïsoleerde voedselcontainer geschikt voor het vervoer van warme of koude gerechten. Voorlader voor eenvoudige toegang met een luchtdichte uitneembare pakking voor een veilige afdichting. Gebruik met onderstel voor eenvoudig transport.
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro Ultra Camcart UPC1600 graniet zand |
| Korte omschrijving | 16x GN 1/1 10cm |
| Volledige omschrijving | Duurzaam schuim geïsoleerde voedselcontainer geschikt voor het vervoer van warme of koude gerechten. Voorlader voor eenvoudige toegang met een luchtdichte uitneembare pakking voor een veilige afdichting. Gebruik met onderstel voor eenvoudig transport. |
| Afmetingen | 137,49(h) x 73,03(b)cm |
| Hoogte | 1374.9 |
| Breedte | 730.3 |
| EAN / Barcode | 099511246144 |
| Gewicht | 49,00kg |
| Bijpassende knopen | Roest-, deuk-, barst- en chipbestendig |
| Unisex pasvorm | Ventilatiedop voor een ideale vochtbalans |
| Lange mouw | Geen elektriciteit nodig, overal te gebruiken |
| Klassieke pasvorm | Luchtdichte, gemakkelijk te reinigen pakking voor snelle reiniging |
| Extra gegevens 5 | Ingegoten ergonomische handgrepen voor veilig transport |
| Extra gegevens 6 | Stevige, soepel rijdende zwenkwieltjes |
| Extra gegevens 7 | NSF certificaat |
| Extra gegevens 9 | Cambro productcode: UPC1600SP194 |
| Thermometerzakje en borstzak | CFK-vrije isolatie houdt voedsel ruim 4 uur perfect op temperatuur |
| Dubbele sluiting | Ruimte voor 24 GN 1/1 bakken van 6,5cm diep of 8 GN 1/1 bakken van 20cm diep |
| Omgeslagen manchetten | Volledige draaideuren voor maximale toegang |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cj630_cj631_cj634_cj637_cj644_cj646_cj647_cj651_cj652.pdf |