
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stapelbare polyester dienbladen met versterkte hoeken en randbescherming. Stapelpunten bevorderen luchtcirculatie en snellere droging. Hittebestendig tot 130°C en vaatwasserbestendig.
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro Versa Lite polyester dienblad gespikkeld rook groot |
| Korte omschrijving | Materiaal: polyester. Afmeting: 46(b)x36(d)cm. |
| Volledige omschrijving | Stapelbare polyester dienbladen met versterkte hoeken en randbescherming. Stapelpunten bevorderen luchtcirculatie en snellere droging. Hittebestendig tot 130°C en vaatwasserbestendig. |
| Producttype | Dienbladen |
| Afmetingen | 2,2(h) x 46(b) x 36(d)cm |
| Diepte | 360 |
| Hoogte | 22 |
| Breedte | 460 |
| Materiaal | Polyester |
| Productmateriaal | Polyester |
| Hoofdmateriaal | Polyester |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +130°C |
| EAN / Barcode | 099511168989 |
| Gewicht | 650g |
| Bijpassende knopen | Verstevigde hoeken en randen |
| Unisex pasvorm | Stevige constructie voorkomt dat het blad doorbuigt onder het gewicht van zwaar tafelgerei |
| Klassieke pasvorm | Bestand tegen temperaturen tussen -40°C tot 130°C |
| Extra gegevens 5 | Wordt per stuk verkocht |
| Extra gegevens 9 | Cambro productcode: VL1418A20 |
| Thermometerzakje en borstzak | Stapelpunten - voor een goede luchtcirculatie, snel drogen en perfect stapelen |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig - tot 3x per dag te reinigen |
| Omgeslagen manchetten | Stijlvolle, rookgrijze kleur met spikkels |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Gespikkelde rook |