
€ 27,09 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Sterke en duurzame polyester dienbladen. Kleurvast en kras- en stootbestendig. Geschikt voor temperaturen tussen -40° en +140°C.
| Brand | Cambro |
| Productnaam | Cambro Versa polyester dienblad glad 53 x 32,5cm graniet |
| Korte omschrijving | 53 x 32,5cm | Graniet |
| Volledige omschrijving | Sterke en duurzame polyester dienbladen. Kleurvast en kras- en stootbestendig. Geschikt voor temperaturen tussen -40° en +140°C. |
| Producttype | Dienbladen |
| Afmetingen | 53(h)cm |
| Hoogte | 530 |
| EAN / Barcode | 99511041350 |
| Gewicht | 520g |
| Bijpassende knopen | Vaatwasserbestendig |
| Unisex pasvorm | Bestand tegen vlekken, chemicaliën en stootschade |
| Lange mouw | Hittebestendig tussen -40° en + 140°C |
| Extra gegevens 9 | Cambro productcode: GP4002A83 |
| Thermometerzakje en borstzak | Ideaal voor cafetaria's, scholen en zorginstellingen |
| Dubbele sluiting | Polyester versterkt met glasvezel |
| Omgeslagen manchetten | Het gladde oppervlak is eenvoudig schoon te maken |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Granit |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec-sheet-cj638-cj639-cj641.pdf |