
€ 130,67 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
RVS friteuses met instelbare thermostaat. Uitneembare bak en controlepaneel voor eenvoudig reinigen.
| Brand | Caterlite |
| Productnaam | Caterlite dubbele friteuse voor licht gebruik 2x 3,5L |
| Korte omschrijving | Vermogen: 2x 2kW. 2x 3,5L binnenbakken. |
| Volledige omschrijving | RVS friteuses met instelbare thermostaat. Uitneembare bak en controlepaneel voor eenvoudig reinigen. |
| Producttype | Friteuses - Tafelmodellen |
| Inhoud | 7L |
| Afmetingen | 24(h)x41,5(b)x42,9(d)cm |
| Diepte | 429 |
| Hoogte | 240 |
| Breedte | 415 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 4 kW |
| Stroomverbruik | 4 kW |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Temperatuurbereik | +130°C tot +190°C |
| EAN / Barcode | 5050984403064 |
| Gewicht | 5kg |
| Bijpassende knopen | Overhittingsbeveiliging |
| Thermometerzakje en borstzak | Inclusief deksels en manden |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+gg199.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+cd274+gg198+gg199.pdf |