
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze energiezuinige dubbele inductiekookplaat is direct warm en is ideaal voor licht gebruik in de professionele keuken. Alleen voor inductiepannen.
| Brand | Caterlite |
| Productnaam | Caterlite dubbele inductiekookplaat met touchbediening 3000W |
| Korte omschrijving | 3 kW dubbele ring |
| Volledige omschrijving | Deze energiezuinige dubbele inductiekookplaat is direct warm en is ideaal voor licht gebruik in de professionele keuken. Alleen voor inductiepannen. |
| Producttype | Inductie kookplaten |
| Afmetingen | 5,6(h) x 60,8(b) x 37(d)cm |
| Diepte | 370 |
| Hoogte | 56 |
| Breedte | 608 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 3000 W |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Jawohl |
| Temperatuurbereik | 60°C tot +240°C |
| EAN / Barcode | 5050984648885 |
| Gewicht | 6,8kg |
| Bijpassende knopen | Temperatuurbereik 60-240°C |
| Unisex pasvorm | 6 vermogensniveaus voor extra controle |
| Lange mouw | 10 temperatuurinstellingen |
| Klassieke pasvorm | Minimale panmaat: 120 mm |
| Extra gegevens 5 | Maximale panmaat: 240mm |
| Extra gegevens 6 | Lichtgewicht ontwerp |
| Thermometerzakje en borstzak | Direct warm |
| Dubbele sluiting | Sterke RVS behuizing |
| Omgeslagen manchetten | 0-180 minuten timer |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_dt824.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_df824.pdf |