
€ 196,01 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Tijdloze glazen met tulpvormige voet, geschikt voor zowel rode als witte wijnen. Klassieke lijnen versterkt door een vlamgepolijste stuurpen en platte voet om meer stabiliteit te garanderen.
| Brand | Chef & Sommelier |
| Productnaam | Chef & Sommelier Cabernet Tulip-Wijnglazen 580ml (24 Stuks) |
| Korte omschrijving | 580 ml. Verpakkingshoeveelheid: 24. Aanbevolen portiegrootte: 250 ml |
| Volledige omschrijving | Tijdloze glazen met tulpvormige voet, geschikt voor zowel rode als witte wijnen. Klassieke lijnen versterkt door een vlamgepolijste stuurpen en platte voet om meer stabiliteit te garanderen. |
| Aantal per doos | 24 |
| Producttype | Wijnglazen |
| Inhoud | 58cl |
| Afmetingen | 23(h) x 9,3(Ø)cm |
| Hoogte | 230 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 10026102468880 |
| Gewicht | 230g |
| Bijpassende knopen | Glazenwasmachinebestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Casual |