
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Speciaal ontworpen voor een vrouwelijke uitstraling. Deze pantalon heeft een smallere taille en zit comfortabel op de heupen met een flatterende pasvorm. De achterzakken hebben een klep voor het veilig bewaren van waardevolle spullen.
| Brand | Chef Works |
| Productnaam | Chef Works Executive dames pantalon zwart M |
| Korte omschrijving | Kleur: zwart. Maat: M. |
| Volledige omschrijving | Speciaal ontworpen voor een vrouwelijke uitstraling. Deze pantalon heeft een smallere taille en zit comfortabel op de heupen met een flatterende pasvorm. De achterzakken hebben een klep voor het veilig bewaren van waardevolle spullen. |
| Producttype | Broeken |
| Afmetingen | Taillemaat: 86-91cm. Binnenbeenlengte: 80cm. |
| Materiaal | Polykatoen |
| Productmateriaal | Polykatoen |
| Hoofdmateriaal | Polykatoen |
| EAN / Barcode | 678544107129 |
| Gewicht | 370g |
| Stofgewicht | 210g/m² |
| Bijpassende knopen | Zo ontworpen dat de pantalon comfortabel op de heupen zit, met een royale heupwijdte en smallere taille voor een flatterende en vrouwelijke pasvorm |
| Extra gegevens 9 | Losse pasvorm |
| Thermometerzakje en borstzak | 38mm brede elastische talleband met koord |
| Dubbele sluiting | 2 steekzakken |
| Omgeslagen manchetten | 2 achterzakken met klep |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Geschikt voor | Dames |