
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Unisex, slijtvaste, ademende koksbuis. Polyester/katoen voor duurzaamheid en comfort.
| Brand | Chef Works |
| Productnaam | Chef Works Le Mans unisex koksbuis wit L |
| Korte omschrijving | Kleur: wit. Maat: L. |
| Volledige omschrijving | Unisex, slijtvaste, ademende koksbuis. Polyester/katoen voor duurzaamheid en comfort. |
| Producttype | Koksbuizen |
| Afmetingen | Borstwijdte: 112-117cm |
| Materiaal | Polykatoen |
| Productmateriaal | Polykatoen |
| EAN / Barcode | 678544200837 |
| Gewicht | 550g |
| Stofgewicht | 170g/m² |
| Bijpassende knopen | Bijpassende knopen |
| Unisex pasvorm | Unisex pasvorm |
| Lange mouw | Lange mouw |
| Klassieke pasvorm | Klassieke pasvorm |
| Thermometerzakje en borstzak | Thermometerzakje en borstzak |
| Dubbele sluiting | Dubbele sluiting |
| Omgeslagen manchetten | Omgeslagen manchetten |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Mouwlengte | Lange mouw |
| Geschikt voor | Unisex |