
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Creëer een groen tafelblad met deze schotelborden uit de Bamboo Alpine collectie van Churchill. Geïnspireerd door de vloeiende, natuurlijke vorm van bamboe, zijn de keramische schalen afgewerkt in een aardse groene tint en
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Bamboo Ceramic Spinwash Alpine Bord 15.7cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 157(Ø)mm. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Creëer een groen tafelblad met deze schotelborden uit de Bamboo Alpine collectie van Churchill. Geïnspireerd door de vloeiende, natuurlijke vorm van bamboe, zijn de keramische schalen afgewerkt in een aardse groene tint en |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 15,7(b)cm |
| Breedte | 261 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414476903 |
| Gewicht | 636,25g |
| Bijpassende knopen | Gemaakt in Churchill's supergevitreerde constructie |
| Unisex pasvorm | Modern reliëf |
| Lange mouw | Met de hand aangebrachte kleur voor een unieke uitstraling |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Groen |