
€ 159,71 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Creëer een groen tafelblad met deze borden uit de Bamboo Alpine collectie van Churchill. Geïnspireerd door de vloeiende, natuurlijke vorm van bamboe, zijn de keramische borden afgewerkt in een aardse groene tint en kenmerken zich door
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Bamboo Ceramic Spinwash Alpine Bord 20.6cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 206(Ø)mm. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Creëer een groen tafelblad met deze borden uit de Bamboo Alpine collectie van Churchill. Geïnspireerd door de vloeiende, natuurlijke vorm van bamboe, zijn de keramische borden afgewerkt in een aardse groene tint en kenmerken zich door |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 20,6(b)cm |
| Breedte | 210 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414476965 |
| Gewicht | 386,1666666666667g |
| Bijpassende knopen | Gemaakt in Churchill's supergevitreerde constructie |
| Unisex pasvorm | Modern reliëf |
| Lange mouw | Met de hand aangebrachte kleur voor een unieke uitstraling |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Groen |