
€ 394,45 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Creëer een groene tafelblad met deze kommen met brede rand uit de Bamboo Alpine-collectie van Churchill. Geïnspireerd door de vloeiende, natuurlijke vorm van bamboe, zijn de keramische kommen afgewerkt in een aardse groene tint en
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Bamboo Ceramic Spinwash Alpine Bord 28cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 280(Ø)mm.Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Creëer een groene tafelblad met deze kommen met brede rand uit de Bamboo Alpine-collectie van Churchill. Geïnspireerd door de vloeiende, natuurlijke vorm van bamboe, zijn de keramische kommen afgewerkt in een aardse groene tint en |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Kommen |
| Afmetingen | 28(b)cm |
| Breedte | 280 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414476972 |
| Gewicht | 927,1666666666666g |
| Bijpassende knopen | Gemaakt in Churchill's supergevitreerde constructie |
| Unisex pasvorm | Modern reliëf |
| Lange mouw | Met de hand aangebrachte kleur voor een unieke uitstraling |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Groen |