
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Counter Serve is de perfecte oplossing van Churchill voor zowel koude als warme buffetgerechten. De producten zijn gemakkelijk te combineren en oven-, magnetron-, vriezer- en vaatwasserbestendig.
| Brand | Churchill |
| Productnaam | Churchill Counter Serve rechthoekige ovenschalen 12x25cm (4 stuks) |
| Korte omschrijving | Inhoud: 1L | Afmeting: 12x25cm | 4 stuks |
| Volledige omschrijving | Counter Serve is de perfecte oplossing van Churchill voor zowel koude als warme buffetgerechten. De producten zijn gemakkelijk te combineren en oven-, magnetron-, vriezer- en vaatwasserbestendig. |
| Aantal per doos | 4 |
| Producttype | Schalen |
| Inhoud | 1L |
| Afmetingen | 12 x 25cm |
| Breedte | 120 |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Leveranciersreferentie | WHCWRSBD1 |
| EAN / Barcode | 5034414302561 |
| Gewicht | 1kg |
| Bijpassende knopen | Wit |
| Unisex pasvorm | Stapelbaar |
| Thermometerzakje en borstzak | Rechthoekig |
| Dubbele sluiting | Oven-, magnetron-, vriezer- en vaatwasserbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Verglaasd porselein |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type serviesgoed | Schalen |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fchurchill_care_in_use_ceramic.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec+sheet+churchill+super+vitrified.pdf |