
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De Elements-collectie van Churchill haalt zijn inspiratie uit de nauwe band tussen keramisch klei en de natuurlijke aarde die het heeft gevormd. Afgewerkt in een semi-matte glazuur, deze Elements Coast Evolve coupe pla
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Elements Coast Evolve Coupe Bord 22cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 220(Ø)mm.Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | De Elements-collectie van Churchill haalt zijn inspiratie uit de nauwe band tussen keramisch klei en de natuurlijke aarde die het heeft gevormd. Afgewerkt in een semi-matte glazuur, deze Elements Coast Evolve coupe pla |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 21,7(b)cm |
| Breedte | 217 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414475685 |
| Gewicht | 551,6666666666666g |
| Bijpassende knopen | Hoge weerstand tegen thermische schokken helpt breuken te verminderen |
| Unisex pasvorm | Superieure glazuurafwerking voor weerstand tegen vlekken en metaalmarkeringen |
| Lange mouw | Elk stuk is uniek |
| Klassieke pasvorm | Print is direct onder het glazuur gepositioneerd, wat een beschermende laag vormt over de decoratie. |
| Extra gegevens 5 | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Blauw |